Psiarzu! Kociarzu!

Odbierz egzemplarz Kalendarza Profilaktyki dla Twojego Pupila!

…i dowiedz się kiedy i co trzeba zrobić by Twój pies lub kot był w dobrym zdrowiu. Autorem tego poradnika jest mająca kilkanaście lat doświadczenia lekarz weterynarii Joanna Wróblewska, która specjalizuje się w opiece nad psami i kotami. Ta przypominajka terminów ułatwi Ci życie. Już nie będziesz się głowić czy na pewno Twój pupil ma wymagane szczepienia.

Ten Kalendarzyk Twojego Pupila stworzyłam z myślą o tym, że każdy psiarz i kociarz ma mnóstw na głowie i łatwo jest kwestie zdrowotne pupila przeoczyć. Dlatego przypominam o:

  • terminach szczepień
  • istotnych badaniach okresowych
  • badaniach specyficznych dla wybranych ras

…Twojego Pupila.
To pozwoli Ci m.in. być na bieżąco ze szczepieniami na wściekliznę i na choroby zakaźne, pamiętać o odrobaczaniu, a także uzmysłowi dlaczego tak istotne są badania krwi i moczu zwierząt.
Pamiętaj, że najlepszym sposobem na zadbanie o zdrowie Twojego pupila jest profilaktyka!
Regularne badanie może wydłużyć życie Twojego psa lub kota o lata. Kalendarzyk Twojego Pupila to proste narzędzie, dzięki któremu skorzystasz i Ty, i Twój przyjaciel.
Ściągnij Kalendarzyk Twojego Pupila i przekonaj się, że warto jest mieć wszystkie ważne daty dla zdrowia psa i kota w jednym miejscu.

Zapisz się na newsletter. Weź Kalendarzyk Twojego Pupila!
Wypełnij  formularz:

Serdecznie pozdrawiam,
Joanna Wróblewska
lekarz weterynarii
VETIGO