Otwarcie już w drugiej połowie maja

Po wielomiesięcznych poszukiwaniach wybraliśmy miejsce na naszą przychodnię weterynaryjną. Lokal znajduje się w Lesznowoli na ul. Słonecznej 314 w pasażu handlowo-usługowym. Sąsiaduje z Biedronką oraz Rossmanem. Dlaczego wybór padł na to właśnie miejsce? Przede wszystkim rozkład i wielkość pomieszczeń umożliwia nam optymalną organizację przychodni – z wygodną poczekalnią dla właściciela i jego Pupila, z dużym gabinetem oraz salą operacyjną. Z uwagi na małą powierzchnię szklanych witryn od frontu zapewnia intymność i spokój zwierzętom, które nas odwiedzają.

W lokalu wygospodarowaliśmy miejsce na szpital dzienny oraz wykonywanie wszystkich niezbędnych badań. Przed przychodnią znajduje się duży parking, więc nie ma obaw o nerwowe i czasochłonne poszukiwanie miejsca parkingowego i konieczność dojścia do przychodni z ciężkim boxem ze zwierzęciem.

Obecnie lokal przechodzi niezbędną modernizację i jest dostosowywany do wymagań Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby nasi pacjenci i ich właściciele czuli się w nim komfortowo i bezpiecznie.

Prace planowo zakończą się na początku maja, otwarcie przychodni zaplanowaliśmy w połowie tego samego miesiąca.

Nie możemy się już Was doczekać!

Leave a reply